Inhalační tyčinka k aplikaci esenciálních olejů

Kód: INHALACNI-TYCINKA
50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Inhalační tyčinka k inhalaci esenciálních olejů. Uvnitř pouzdra je vatová tyčinka, na kterou nakapejte 1-2 kapky esenciálního oleje.

K tyčinkám se pouze přičichne (ve vzdálenosti cca 10–15 cm), nepřikládají se, nezasouvají se do nosních dírek – pouze pro vnější použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inhalační tyčinka

Inhalační tyčinka k inhalaci esenciálních olejů. Uvnitř pouzdra je vatová tyčinka, na kterou nakapejte 1-2 kapky esenciálního oleje.Pouzdro je vyrobeno z plastu.

Velikost 7cm, prům. 1,8 cm.

Obsah balení: 1x plastová nádobka - inhalátor, 1x vatová tyčinka uvnitř inhalátoru.

Aromatyčinky či individuální aroma-inhalátory jsou vynikajícím nástrojem a velmi vítanou praktickou pomůckou, jak pro děti, studenty i dospělé, při chřipkách, nachlazení, při cestách v dopravních prostředcích, také v nemocnicích, v době stresu, pro pozvednuti nálady či zklidnění, při náročných jednáních či přípravě na zkoušky atd. Aromatyčinky jsou bezpečné, lehké a nerozbitné.

Esence jsou nakapány na bavlněnou tyčinku, která se vloží do inhalátoru a bezpečně uzavře. K tyčinkám se pouze přičichne (ve vzdálenosti cca 10–15 cm), nepřikládají se, nezasouvají se do nosních dírek – pouze pro vnější použití.

Při správném zacházení, aromatyčinka poslouží i několik týdnů. Výhodou je, že je příjemci stále mohou nosit při sobě, ať už v kapse, kabelce atd.

Můžete také využít aroma náhrdelník, který poslouží stejně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: