CarbDetox přírodní aktivované rostlinné uhlí 60 kapslí

Kód: CARB-DETOX
DOPORUČUJEME
Značka: WAIDI
200 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Přírodní aktivované rostlinné uhlí přispívá ke snižování plynatosti po jídle, podporuje detoxikaci organismu, pomáhá při průjmech a zažívacích potížích a je neocenitelný pomocník při otravách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CarbDetox přírodní aktivované rostlinné uhlí

Přírodní aktivované rostlinné uhlí přispívá ke snižování plynatosti po jídle, podporuje detoxikaci organismu, pomáhá při průjmech a zažívacích potížích a je neocenitelný pomocník při otravách.

Jakmile začneme užívat doplňky stravy, některé z nich mohou sputit intenzivní detoxikaci. To se projevuje celou řadou příznaků, které řadu lidí tak vyděsí, že začnou mít strach pokračovat v užívání doplňků stravy. Přitom právě to je důkazem, že doplňky stravy fungují.

Mezi projevy detoxikace patří:

  • bolesti hlavy,
  • těžká únava,
  • nevolnost,
  • bolesti různých částí těla,
  • vyrážky, ekzémy
  • a další podobné projevy.

Při každé detoxikaci je nutné zařadit do užívání také přípravky, které na sebe naváží toxiny, zabrání jejich kolování v těle, a zabrání tak otravě těla vlastními vyloučenými jedy (intoxikaci). Navíc toto šetří naše ledviny a játra.

CarbDetox je přírodní aktivované rostlinné uhlí z kokosových skořápek v rostlinné tobolce. Jedná se o produkt, který účinně odvádí toxiny z těla ven. Není tělem vstřebáván, pouze prochází trávicím traktem a čistí naše střeva.  CarbDetox je aktivované dřevěné uhlí, které je až o 80 % účinnější než živočišné uhlí a neobsahuje rakovinotvorné příměsi.

Jaký je mezi nimi rozdíl?

- Živočišné uhlí se vyrábí spalováním zvířecích kostí. Má vysokou absorpční schopnost a navazuje na svůj povrch plyny a toxické látky ze střev. Při nachlazení vychytává i bakterie v hrdle.

- Aktivované uhlí se vyrábí spalováním dřeva nebo kokosových skořápek. Toxické látky neabsorbuje jako živočišné uhlí, ale adsorbuje. 

Jaký je v absorbci a adsordci:

A(b)sorpce je jako vsakování – za jistých okolností může dojít k opětovnému uvolnění toxické látky (houbu můžete vymačkat). 
A(d)sorpce je jako pevné přichycení na suchý zip – toxická látka se nemůže uvolnit a odejde zažívacím traktem s uhlím ven. CarbDetox adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály.

Dávkování:

  • Při očistě organismu: 1–2 tobolky 2x denně po dobu 1 měsíce, nejlépe mezi jídly, zapít dostatečným množstvím vody.
  • Při trávicích potížích: 4 tobolky 30 minut před jídlem a 4 tobolky krátce po jídle (podmínka – nařízení komise EU č. 432/2012: Příznivého účinku aktivního uhlí se dosáhne při požití 1 g alespoň 30 min před jídlem a 1 g krátce po jídle / CarbDetox = 260 mg/tobolka). Pro děti poloviční dávka.
  • Při otravě: 5 až 10 tobolek najednou. Aktivní uhlí je možné z tobolek vysypat do vody, rozmíchat a vodu vypít.
  • Je vhodný pro děti i pro těhotné a kojící ženy.

Kontraindikace:
Může adsorobvat (pohltit) i životně důležité léky (např. digitalis), proto se v případě jejich užívání poraďte s lékařem! 
V případě jiných léků je nutný interval mezi jejich užitím a užitím CarbDetoxu alespoň 2–4 hodiny.
Neužívejte ve stejnou dobu jako ostatní doplňky stravy. 

Upozornění:
Kromě černého zbarvení stolice nejsou známy žádné nežádoucí vedlejší účinky. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Vhodný pro diabetiky a vegany. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí. 

Skladování: 
Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě, ideálně při teplotě do 25 ˚C. Lahvičku vždy dobře uzavřete. Při špatném uzavření pohlcuje aktivní uhlí i jedy ze vzduchu, což snižuje jeho účinnost.

Výrobce: WAIDI servis s.r.o, Praha 5

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
obsah: 60 x 250mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: