Směs esenciálních olejů na RÝMU pro DĚTI 10ml

Kód: EO-RYMA-DETI
350 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Směs účinných esenciálních olejů na RÝMU pro děti. Účinná směs na rýmu a nosní infekce. Obsah lahvičky 10ml.

Použití: Rozptýlit několikrát denně do místnosti (studený difuzér, rozprašovač apod.) nebo několik kapek do horké vody a inhalovat. Můžete použít také na inhalační tyčinku nebo společně s nosným jemným mandlovým olejem nasát na tyčinku na čištětí uší a jemně dítěti vytřít nosánek. Zde je použití takové, že nakapete trochu mandlového oleje například na talířek a do oleje kápnete kapku až dvě esenciálního oleje pro děti. Následně promícháte a nanesete na ušní tyčinku, kterou následně lehce vytřete dítěti nosánek. Směs je jemná a účinná a není třeba dávat moc. Skutečně stačí malinko.

Upozornění: obsahuje Rozmarýn, proto nepoužívejte při vysokém tlaku, horečce a epilepsii, v těhotenství a pro děti do 30 měsíců věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs éterických olejů na RÝMU pro děti.

Směs účinných esenciálních olejů na RÝMU pro děti. Účinná směs na rýmu a nosní infekce.

Použití: Rozptýlit několikrát denně do místnosti (studený difuzér, rozprašovač apod.) nebo několik kapek do horké vody a inhalovat. Můžete použít také na inhalační tyčinku nebo společně s nosným jemným mandlovým olejem natáhnout na tyčinku na čištětí uší a jemně dítěti vytřít nosánek. Zde je použití takové, že nakapete trochu mandlového oleje na talířek a do oleje kápnete kapku až dvě esenciálního oleje pro děti. Následně promícháte a nanesete na ušní tyčinku, kterou následně lehce vytřete dítěti nosánek. Směs je jemná a účinná a není třeba dávat moc. Skutečně stačí malinko.

Upozornění: obsahuje Rozmarýn, proto nepoužívejte při vysokém tlaku, horečce a epilepsii, v těhotenství a pro děti do 30 měsíců věku.

Složení: přírodní antibiotikum Niaouli nejúčinnější na dýchání a imunologická onemocnění, Eukalyptus účinný na ORL potíže, borovici na uvolnění zahleněné dutiny a mátu pro úlevu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
obsah: 10ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: