Walkers

Walkers

Přímo ze skotské vysočiny přivážíme ty nejlepší máslové sušenky.

Vše začalo, když mladičký Joseph Walker v roce 1898 založil pekárnu a započal tak svou sušenkovou kariéru. K výrobě používal originální rodinné receptury a nejkvalitnější suroviny, které se daly sehnat. Dal tak vzniknout tradici skotských máslových sušenek s typickým tartanem na obalu. Základ tvoří vybrané máslo z Irska a Velké Británie, které sušenky tak proslavilo a dodává jim jejich typickou chuť. Ve variantách s čokoládou je použita pouze ta nejlepší belgická čokoláda. 
Josephovi se jeho business rozjel tak, že začal rozvážet své dobroty i do vedlejších skotských vesnic kolem Aberlouru v tažném voze poháněným koňmi. 

Z tohoto malého příběhu vznikla firma, která je známá po celém světě. Dokonce i její výsost královna Alžběta II. udělila značce oprávnění na dodávku křehkého pečiva a ovesných koláčků pro její osobní konzumaci. Dnes jsou to vnoučata a pravnoučata co firmu vedou a co se snaží vyrábět veškerou jejich nabídku se zřetelem na životní prostředí. 

V nabídce je široké spektrum velikostí i tvarů. Velmi oblíbené jsou plechové dárkové dózy.

2 položek celkem
Walkers Máslové sušenky ve tvaru pejsků - 110g
75 Kč

SKOTSKÉ SUŠENKY WALKERS VE TVARU PEJSKŮTyto luxusně chutnající skotské sušenky se pečou již od roku 1898 dle tradičních rodinných receptur, které...

Kód: W1813
Walkers klasické máslové sušenky - Shortbread - 160g
75 Kč

Skotské máslové sušenky ve tvaru klasických tyčinek. Omamná chuť másla, mouky a cukru. Nic víc tyto sušenky nepotřebují. Tyto luxusně chutnající...

Kód: W113

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem